W dniu 6 maja gościliśmy w Szkołe Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza

W dniu 6 maja gościliśmy w Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Skierniewicach.

❤

Już kolejny raz spotkaliśmy się z młodzieżą z tej szkoły. Uczestniczący młodzi ludzie, tym razem uczniowie IV i V klas, w dużym skupieniu wysłuchali informacji dotyczącej naszego Hospicjum. Jednocześnie zostali zachęceni do pracy w wolontariacie szkolnym na rzecz ludzi potrzebujących. Wysłuchali z uwagą, jak mogą zaangażować się jako wolontariusze. Bardzo się cieszymy z tej długoletniej współpracy. Bardzo dziękujemy, Pozdrawiamy i do zobaczenia.

Leave a comment