Szyjemy słonie? (Demo)

Symbolem Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach jest Słoń Szczęściarz. Do tej pory mieliśmy zapas naszych pluszowych symboli, dziś poszukujemy osób lub firm, które podjęłyby się bojowego zadania uszycia  nam Szczęściarzy.
Słoń Szczęściarz to maskotka zaprojektowana przez dzieci, które brały udział w konkursie Dzieci kochają Słonie, Słonie kochają Dzieci kilka lat temu. Znaki szczególne Szczęściarza to zabawny uśmiech, sympatyczne oczy. Poniżej zdjęcie naszego przyjaciela.
DSC_2432

P.S. Mamy przygotowane wykroje  Szczęściarza. Szukamy osób, które się tego podejmą. Zapraszamy w tej sprawie do kontaktu mailowego: k.witas@hopsicjumskierniewice.pl

Szyjemy słonie? (Demo)

DSC_2432