Kolejne spotkanie w ramach projektu “Opiekun rodziny nie musi być sam” (Demo)

W dniu 30.07.2019 roku po raz kolejny w naszej siedzibie gościliśmy uczestników projektu “Opiekun rodziny nie musi być sam ” I nie jest sam, co było widoczne na naszym spotkaniu.

Projekt realizowany we współpracy z Fundacją Hospicjum z Gdańska i Fundacją PZU.

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 13 sierpnia 2019 roku o godz. 16:30 . Przybywajcie

Kolejne spotkanie w ramach projektu “Opiekun rodziny nie musi być sam” (Demo)