Projekty ze Starostwa Powiatowego w Skierniewicach czas start (Demo)

Tak jak w latach poprzednich tak i w tym roku wraz ze Starostwem Powiatowym w Skierniewicach rozpoczęliśmy realizacje projektu Promocja i ochrona zdrowia mieszkańców Powiatu Skierniewickiego. W ramach tego zadania od września do końca listopada będziemy edukować mieszkańców powiatu o istocie choroby nowotworowej, potrzebie profilaktyki, promować zdrowy styl życia. Przedstawimy Państwu jak działa Stowarzyszenie Hospicjum. Wskażemy różnice między hospicjum domowym i stacjonarnym. Przekażemy informacje na temat wypożyczalni sprzętu medycznego, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród naszych pacjentów jak i klientów komercyjnych. W ramach tego samego projektu będziemy aktywizować młodzież szkolną poprzez organizowanie konkursów z promocji profilaktyki i ochrony zdrowia.

Już w najbliższy poniedziałek (25.09.2017r.) Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej  wraz z Centrum Medycznym Ania będzie realizować w Urzędzie Gminy Bolimów pierwszy mobilny punkt informacyjno-konsultacyjny. Dzięki życzliwości  wójta gminy Pana mgr inż. Stanisława Linarta w godz. od 12 do 15 będziemy udzielać informacji zainteresowanym mieszkańcom. W ramach tego punktu odbędzie się bezpłatne spotkanie z rehabilitantem, a także możliwość skorzystania z 10 minutowego pokazowego masażu klasycznego. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Bolimów.