Pilotażowa akcja Butelki dla Hospicjum – podsumowanie (Demo)

W lipcu tego roku wraz z EkoPap Skup Makulatury rozpoczęliśmy pilotażową akcje Butelki dla Hospicjum polegającą na dobrej woli mieszkańców z terenu miasta i okolicy oraz wszystkich tych firm, którzy cenią sobie ekologię
i pomaganie.  To Państwo właśnie przez dwa miesiące zbierali, przywozili  i oddawali na naszą rzecz plastikowe butelki. Do końca sierpnia trwała pilotażowa wersja naszej akcji: sprawdzaliśmy zainteresowanie tego typu akcją oraz nasze możliwości. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, a każdy, kto oddawał do nas butelki plastikowe zadawał jedno proste pytanie: Czy akcja będzie przedłużona? Dziś możemy  już jasno dać odpowiedź, że przedłużamy zbieranie butelek, ale wprowadzamy zmiany.  Naszym partnerem pozostaje EkoPap Skup Makulatury.
Patronat nad akcją wakacyjną sprawował Głos Skierniewic i Okolicy.

images-3

logo

eglos-logo-page-001

 
Podsumowanie akcji wakacyjnej:
Do dnia dzisiejszego – 12.09.2016 łącznie zebraliśmy 758 kg, a to wszystko dzięki Państwu. W akcję zaangażowało się wiele firm, instytucji miejskich oraz przede wszystkim mieszkańców. Wspierali nas: Urząd Miasta Skierniewice, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach, Kinoteatr Polonez, ING Bank  Śląski w Skierniewicach, Rodzinne Ogrody Działkowe Konwalia w Mokrej Prawej i przede wszystkim mieszkańcy Skierniewic. Zaangażowaliście się tak bardzo w tą akcję, że dla Was ją przedłużamy. Dziękujemy Wam z całego serca za pomoc.

dsc_2711

Serdecznie podziękowania składamy firmie EkoPap Skup Makulatury w Skierniewicach, który partneruje nam
w naszych działaniach i umożliwia prowadzenia akcji. Podziękowanie składamy również dla mieszkańców miasta,
a także dla wszystkich instytucji miejskich i firm, które zechciały nas wesprzeć.

 

Zapisz

Zapisz