W dniu 6 maja gościliśmy w Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Skierniewicach.
Już kolejny raz spotkaliśmy się z młodzieżą z tej szkoły. Uczestniczący młodzi ludzie, tym razem uczniowie IV i V klas, w dużym skupieniu wysłuchali informacji dotyczącej naszego Hospicjum. Jednocześnie zostali zachęceni do pracy w wolontariacie szkolnym na rzecz ludzi potrzebujących. Wysłuchali z uwagą, jak mogą zaangażować się jako wolontariusze. Bardzo się cieszymy z tej długoletniej współpracy. Bardzo dziękujemy, Pozdrawiamy i do zobaczenia.
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…
Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…