Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich członków, przyjaciół i sympatyków
na uroczystość 20-lecia istnienia, które odbędzie się dnia
19 października 2019 roku. Serdecznie zapraszamy.
Jubileusz pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice Krzysztofa Jażdżyka i Starosty Powiatu Skierniewickiego Mirosława Beliny
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…
Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…