Przedłużamy konkurs plastyczny o Słoniu (Demo)

Decyzją Zarządu Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach przedłużamy konkurs plastyczny Dzieci kochają Słonie, Słonie kochają Dzieci.  Konkurs trwa do 19 maja 2017.

Początkowo konkurs miał trwać do 8 maja 2017 roku (poniedziałek), jednakże otrzymaliśmy w minionym tygodniu zapytania od zaprzyjaźnionych placówek, czy konkurs w tym roku się odbędzie. Okazało się, że problem leżał po naszej stronie i maile informacyjne o konkursie wcale nie dotarły do przedszkoli i szkół podstawowych.
W dniu dzisiejszym ponowiliśmy wysyłkę maili do wszystkich placówek, dodatkowo wykonaliśmy telefony informujące o przedłużeniu terminu składania prac.
Przypominamy raz jeszcze, że prace można składać do 19 maja 2017 w siedzibie Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej lub przesłać na nasz adres korespondencyjny.

Na chwilę obecną możemy ujawnić część nagród: będzie mnóstwo gadżetów edukacyjnych, klocki Lego, kubki termiczne, nagrodą specjalną w tym roku jest również sesja zdjęciowa w skierniewickim parku.
Czekamy na Wasze prace 🙂
DSC_2594 DSC_2600

Sponsorami nagród w konkursie są między innymi: Patatoy Skierniewice, Nowa Era
oraz Sylwia Zawadzka Fotografia.