Wolontariusze ze Stowarzyszenia Hospicjum pomagają przy organizacji imprez (Demo)

Wolontariusze zrzeszeni przy Stowarzyszeniu Hospicjum im. Anny Olszewskiej zapraszani są do pomocy przy organizacji różnych eventów. Jednym z takich wydarzeń, które odbywało się w Skierniewicach był I Bieg Skierniewicki im. Edmunda Jaworskiego organizowany we współpracy  Urzędu Miasta Skierniewice, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach oraz firmy DEM’a Promotion Polska. Urząd Miasta wystąpił do Stowarzyszeni z zapytaniem, czy młodzież zechciałaby pomóc przy organizacji w dniu wydarzenia. Chętnych do pomocy zgłosiło sie piętnaścioro wolontariuszy. Postawa młodzieży jest godna naśladowania: tych 15 młodych osób postanowiło poświęcić ostatnią niedzielę wakacji (28.08.2016), by wspierać zakochanych w bieganiu. Do zadań młodzieży należało między innymi podawanie medali, nagród, informowanie osób w Miasteczku Biegaczy zorganizowanym na płycie skierniewickiego Rynku. W ramach podziękowania za zaangażowanie i pomoc przy organizacji wydarzenia Wiceprezydent Jarosław Chęcielewski wręczył Stowarzyszeniu Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach medal – takie same pamiątkowe medale otrzymali wszyscy biorący udział w biegu.  Droga młodzieży tak naprawdę ten medal jest Wasz. Dziękujemy serdecznie Adamowi, Magdalenie, Marzenie, Martynie, Jagodzie, Patrykowi, Julii, Marcie, Natalii K., Weronice, Katarzynie, Aleksandrze J., Malwinie, Natalii M. oraz Aleksandrze M. Jesteście cudowni :).
Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia. Autorami są Wolontariusze: