Regulamin Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej

Niewiele osób wie o tym, że Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej posiada regulamin,
w którym można przeczytać wszystkie informacje dotyczące zasad przyjmowania pacjentów pod opiekę Stowarzyszenia oraz zasady tej opieki. Nasi pracownicy informują o wszystkich najważniejszych zadach jednakże zdarzają się wątpliwości….

Pracownicy biura, którzy przyjmują skierowania zawsze odpowiadają na pytania dotyczące opieki, składanych dokumentów, jednakże już w czasie opieki często rodziny dopytują wszelkie niewiadome. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim chorym i ich rodzinom drukując regulamin i przekazując go wszystkim zainteresowanym. Dodatkowo regulamin opieki będzie dostępny na naszej stronie. Wszystko co dostępne jest w regulaminie przekazywane jest w chwili składania dokumentów – nie jest to żadna nowość!

O samym regulamianie

Regulamin składa się z dwóch działów:
I. Zasady przyjmowania pacjentów.
Zebraliśmy tu wszystkie informacje dotyczące dokumentów, które należy do nas złożyć w celu zgłoszenia pacjenta pod naszą opiekę, a także informacje o tym kiedy chory zostaje pacjentem Stowarzyszenia.
II. Zasady opieki w Stowarzyszeniu Hospicjum im. Anny Olszewskiej.
W tym rozdziale zamieściliśmy wszystkie obowiązki, którym podlegają zarówno pielęgniarki jak i lekarz.
Zapisaliśmy też ile razy w tygodniu i w miesiącu przyjeżdża lekarz.  Jak to bywa w życiu, pojawiają się wyjątki
od zasad. Zdajemy sobie sprawę, że stan naszych pacjentów jest różny, dlatego też zawsze staramy się dopasować opiekę do stanu pacjenta.

Regulamin Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej

Brak możliwości komentowania