Categories: Aktualności

spotkaliśmy się w Szkole Podstawowa im Wł St Reymonta

18 maja spotkaliśmy się w Szkoła Podstawowa im Wł St Reymonta w Lipcach Reymontowskichj. To nasze kolejne, po krótkiej przerwie spotkanie w tej szkole. Tym razem uczestnikami byli uczniowie od klas V do VII. Było bardzo miło, młodzi ludzie w dużym skupieniu wysłuchali informacji dotyczącej naszego Hospicjum, jednocześnie zostali zachęceni do pracy w wolontariacie szkolnym na rzecz ludzi potrzebujących. W tym miejscu musimy przekazać miłą wiadomość, spotkanie zakończyło się wspaniałym akcentem, przekazaniem pieniędzy pozyskanych z akcji zorganizowanej na terenie szkoły dnia 29 kwietnia w ramach obchodów „Dnia Ziemi”. Tego dnia wolontariusze i cała społeczność szkolna zachęcała aby zadbać zarówno o zdrowie jak i wspomóc Hospicjum. Cały dochód ze sprzedaży przekąsek został przeznaczony dla naszego Stowarzyszenia. Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia.

#wolontariat#szkoły

hospskc

Recent Posts

galeria zdjęć z naszego Pikniku Rodzinnego

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…

1 tydzień ago

informacja

1 tydzień ago

Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska

Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…

2 tygodnie ago

informacja

3 tygodnie ago