Wracamy Kto pamięta Naszego Słonia Szczęściarza Stęsknił się za Wami a Wy za Nim ? Po 9 latach odpoczynku przybywa by znowu się z Wami spotkać .
Zapraszamy do udziału w konkursie
Słoń to symbol osieroconych dzieci hospicyjnych, pamiętajmy gdy odchodzi ktoś bliski mama, tata, dziadowie zostają jeszcze one dzieci , które także na swój sposób przechodzą żałobę
Dlatego „Dzieci kochają słonie, słonie kochają dzieci „
Szkoła Podstawowa im Wł St Reymonta w Lipcach Reymontowskich
Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Skierniewicach
Szkoła Podstawowa nr 5 w Skierniewicach
Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Skierniewicach
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze
Szkoła Podstawowa im. Marii Rodziewiczówny w ŻelaznejSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Makowie z Filią w Świętem
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…
Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…