Dziś w Starostwie odbył się Dzień Pracownika Socjalnego. PCPR obchodził także swoje 20 urodziny??? Dziękujemy za wspaniałą współpracę, i przyłączamy się do życzeń ????? najlepszego, bo wiemy jaka jest to ciężka praca. Brawo Wy !!! ?
Z rąk Pana Starosty Podziękowania za aktywną działalność Hospicjum odebrała Prezes, Magdalena Kuśmierczyk.
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…
Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…