40 Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw tak ja co roku rozpoczęło się wielką , kilkutysięczną paradą. Podobnie jak w latach poprzednich uczestnicy korowodu powędrowali ulicami od Rybickiego przez Konstytucji 3 Maja, Senatorską aż do głównego rynku miasta. Wśród uczestników parady nie zabrakło dużej liczby Wolontariuszy ze Skierniewic, Bolimowa oraz Makowa. Była również nasza maskotka Słoń szczęściarz oraz znak rozpoznawczy wolontariuszy żółta czapeczka i koszulka (wolontariusze z Makowa wyróżniali się dodatkowo zielonymi koszulkami). Dziękujemy wszystkim uczestnikom Święta za brawa, które otrzymaliśmy maszerując w tym barwnym korowodzie.
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…
Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…