31 maja w gimnazjum w Publicznym Gimnazjum im. ppor. pilota Mariana Bełca w Jeruzalu uczniowie zorganizowali akcję Ciacho dla Hospicjum.
Udało im się zebrać 172 zł. Pieniądze zostaną przekazane na działania Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej.
Cieszymy się, że wciąż możemy liczyć na pomoc innych ludzi.
Bardzo dziękujemy! Jesteście wspaniali!
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…
Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…