3 czerwca w siedzibie naszego Stowarzyszenia odbyło się szkolenie pt. „Wolontariat- co to takiego?”.
Szkolenie prowadziła nasza Pani psycholog Katarzyna Zawadzka oraz wiceprezes i jednocześnie koordynator wolontariatu Pani Monika Zdzieszyńska. Uczestnicy zostali zapoznani z ideą wolontariatu, na czym polega sam wolontariat i jego praca. Dowiedzieli się jak wyglądają akcje społeczne, a także poznali działania naszych wolontariuszy.
W szkoleniu wzięło udział 15 osób, a każda z nich dostała po zakończonym szkoleniu certyfikat potwierdzający jej udział.
To co dla nas najważniejsze, to zadeklarowanie przez uczestników szkolenia współpracy z naszym Wolontariatem.
Bardzo nas to cieszy!
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…
Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…