Zarząd Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dla wszystkich naszych podopiecznych i ich rodzin, pracowników, przyjaciół, wolontariuszy życzymy spokoju i odpoczynku w gronie najbliższych.
Życzymy również zdrowia i wytrwałości w przezwyciężaniu przeciwności losu. Wesołego Alleluja!
Zapisz
Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…
Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…