Categories: Aktualności

Zebranie członków Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej (Demo)

W poniedziałek w siedzibie Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach odbyło się Zebranie Walne. Podczas tego zgromadzenia zarząd instytucji przedstawił swoje osiągnięcia w roku 2015.  Prezes Magdalena Kuśmierczyk mówiła o zrealizowanych projektach oraz wydarzeniach, w które Stowarzyszenie się zaangażowało.
Nie zapomniano również omówić spraw bieżących: nowych projektów, planów oraz kierunków, które Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej zamierza obrać w najbliższej przyszłości. Mówiąc krótko: będzie się dużo działo.
Poniżej lista najważniejszych wydarzeń, w których uczestniczyliśmy w roku 2015 oraz wyzwań jakich się podjęliśmy:

Rok_2015_w_Stowarzyszeniu_Hospicjum_im

Oraz kilka zdjęć z wydarzenia:

gosia

Recent Posts

galeria zdjęć z naszego Pikniku Rodzinnego

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…

1 tydzień ago

informacja

1 tydzień ago

Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska

Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…

2 tygodnie ago

informacja

3 tygodnie ago