W sobotę, 3 października swoje święto obchodzili ogrodnicy z Domu Działkowca Konwalia.

W trakcie spotkania, hospicjum zainaugurowało akcję – „Pola Nadziei” – ogólnopolski program realizowany, polegający na sadzeniu cebulek żonkili. Kiedy zakwitną, sa rozdawane w ulicznych kwestach, z których dochód zostanie przeznaczony na utrzymanie naszego hospicjum. Dołącz do Przyjaciół Naszego Hospicjum.

3 października 2015 roku pierwsze żonkile na naszym POLU NADZIEI posadzili:
Prezydent Miasta Skierniewice Pan Krzysztof Jażdżyk, Wicestarosta Powiatu Skierniewickiego Pan Tadeusz Grotkowski, Radni Miasta Skierniewice Pani Dorota Bogatko i Grzegorz Płuska, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego Pani Beata Ozga – Flejszer, Prezes Zarządu Rodzinnych Ogródków Działkowych KONWALIA Pani Helena Wojna i Prezes naszego stowarzyszenia Magdalena Kuśmierczyk. Serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy pani Helenie Wojna prezes ogródków działkowych Konwalia za udostępnienie nam działki na nasze POLE NADZIEI i pomoc w zasadzeniu pierwszych żonkili.