Jeden procent (Demo)

TWÓJE 1,5% POMAGA NAM BYĆ BARDZIEJ POMOCNYM W LECZENIU BÓLU OSÓB TERMINALNIE CHORYCH

Jeśli zastanawiacie się Państwo, na którą spośród Organizacji Pożytku Publicznego przekazać 1,5% Waszego podatku, zachęcamy serdecznie do rozważenia możliwości przekazania tej formy wsparcia na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej w Skierniewicach.
Naszą Misją jest wszechstronne wspieranie osób chorych na nowotwory złośliwe i ich najbliższych.

Numer KRS:0000003362

Wybraliśmy dla Państwa
proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce
Udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku – system, w którym można rozliczyć podatek z przyjemnością, – system, który wskaże i podpowie jak można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania.

Jeśli uznacie Państwo za zasadne wybranie Naszego Stowarzyszenia jako organizacji, której można przekazać 1% podatku, będziemy Państwu bardzo wdzięczni za ten wspaniałomyślny dar serca. W imieniu własnym i naszych Podopiecznych bardzo dziękujemy.

„Hospicja pomagają nieuleczalnie chorym i tym, którzy pozostają”

Prezes Stowarzyszenia – Kuśmierczyk Magdalena

Jak wykorzystamy 1,5% ?
Fundusze otrzymane z 1,5% są dla nas bardzo ważne, ponieważ dzięki nim możemy:

  • Zwiększyć liczbę beneficjentów objętych opieką paliatywną.
  • Promować i wspomagać pracę osób i środowisk związanych z opieką paliatywną.
  • Łamać stereotypy poprzez edukację propagującą ideę opieki paliatywnej, ze szczególnym uwzględnieniem roli pielęgniarek, lekarzy czy psychologa.
  • Szkolić i doskonalić umiejętności personelu medycznego i administracyjnego w dziale opieki paliatywnej.
  • Inicjować i wspierać nowatorskie rozwiązania w dziedzinach ochrony zdrowia, opieki społecznej i rehabilitacji osób chorych na nowotwory złośliwe, oraz ich rodzin.
  • Zakupić specjalistyczny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny na potrzeby Niepublicznego Zakładu Opieki Hospicyjnej, który prowadzi Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej.
  • Wspieranie wolontariatu hospicyjnego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapisz