Dzieci kochają Słonie, Słonie kochają Dzieci – start konkursu (Demo)

Miło nam Państwa poinformować, że wzorem lat poprzednich, również i w tym roku ogłaszamy konkurs plastyczny Dzieci kochają Słonie, Słonie kochają Dzieci. Zeszłoroczna edycja zaskoczyła nas bardzo pozytywnie, gdyż otrzymaliśmy prace plastyczne z całej Polski. Byliśmy zdziwieni, zaskoczeni, a prace wszystkich dzieci były fantastyczne. Komisja, która oceniała prace i wyłaniała te najpiękniejsze miała w czym wybierać. To co? Startujemy z edycją 2017?  Prosimy o zapoznanie się z dokumentami do pobrania.

Tegoroczna edycja wprowadza pewne ujednolicenia, czyli Etykietki Uczestnika oraz Karty Konkursowe (poniżej do pobrania), których nie było w zeszłym roku. Etykietka Uczestnika zawiera wszystkie dane, które my jako organizator musimy znać. Zdarzyło się nam niestety mieć problem z odczytaniem nazwisk, czasem adresów placówek, wydłużała się wysyłka lub po prostu mieliśmy problem z wpisaniem poprawnie nazwiska uczestnika.
W tym roku postanowiliśmy poprosić Państwa aby według tego schematu zostały wypełnione etykietki i przyklejone
z tyłu pracy. Jeżeli praca nie pozwoli na przyklejenie etykietki to prosimy o podpisanie według zaproponowanego przez nas  schematu  każdej pracy. Najlepiej drukowanymi literami. W tegorocznej edycji również prosimy opiekunów placówek, by wypełniali Karty Konkursowe, czyli listę wszystkich uczestników z danej klasy,
których to prace dostarczane są do nas. W miarę możliwości również proszę o wypełnienie drukowanymi literami. Zdajemy sobie sprawę, że to dodatkowe czynności, ale wierzymy, że dadzą Państwo szansę małym artystom na udział w konkursie.
Niezmiennie są dwie kategorie oceny prac:
– przedszkola
– szkoły podstawowe
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
Termin nadsyłania/dostarczania prac upływa 8 maja 2017 roku.
Prace można dostarczyć do nas osobiście lub wysłać pocztą na adres: Stowarzyszenie Hospicjum
im. Anny Olszewskiej, ul. Jagiellońska 28, 96-100 Skierniewice.

plakat-page-001

Dokumenty do pobrania:
Regulamin_Słonia_na_2017_-_pismo
ETYKIETKA_UCZESTNIKA
KARTA_KONKURSOWA

Zapisz