Mobilny Punkt Informacyjny – Byliśmy w Godzianowie (Demo)

Kolejny już raz Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej we współpracy ze Starostwem Powiatowym
w Skierniewicach wyjechało w powiat w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.
30.11.2016 byliśmy w Godzianowie.

To był trzeci i ostatni  wyjazd w ramach projektu projektu Promocja i ochrona zdrowia mieszkańców Powiatu Skierniewickiego: Hospicjum pracujemy, by pomagać innym, który Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej realizowało we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Skierniewicach. Mobilny Punkt Informacyjny rozstawiliśmy tym razem w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Godzianowie. Dr Jacek Kuryłek umożliwił nam umiejscowienie naszego punktu w przychodni, za co serdecznie dziękujemy. Do Mobilnego Punktu Informacyjnego przybyło 28 osób. Część z nich nie wiedziała, że na terenie Miasta Skierniewice i powiatu skierniewickiego działa Stowarzyszenie Hospicjum, mieszkańcy Godzianowa również nie wiedzieli nic o możliwości wypożyczenia u nas sprzętu medycznego. Dzięki naszej wizycie w miejscowości wzrosła świadomość mieszkańców gdzie szukać pomocy. Cieszymy się, że mogliśmy opowiedzieć o naszej pracy i przede wszystkim informować
o sposobach jak uzyskać pomoc w naszej instytucji.
Mieliśmy też niebywałą okazję poznać Pana, który pracował z naszą Patronką Anną Olszewską w szpitalu
w Skierniewicach w latach 70-tych. Nasz gość opowiedział nam o dobroci jaką Anna Olszewska roztaczała wokoło siebie. Było nam niezmiernie miło wysłuchać dobrych słów pod adresem Pani Olszewskiej.
Wizytą w Godzianowie kończymy realizację projektu, który realizowaliśmy dzięki współpracy ze Starostwem. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

dsc_0114 dsc_0117 dsc_0121

 

 

Zapisz

Zapisz