WOW za nami. Czekamy na wyniki. (Demo)

Wczoraj 15.11.2016, w Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II
w Skierniewicach odbył się konkurs Wiedzy o Wolontariacie WOW. Cieszymy się, że udało nam się zorganizować już 5. edycję konkursu.

W tym roku w konkursie udział wzięli uczniowie z następujących szkół: Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, Zespół Szkół nr 3 (Ekonomik), Gimnazjum w Bolimowie, Gimnazjum nr 1,Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 oraz Zespół Szkół Integracyjnych w Skierniewicach. Test składał się z różnego typu zadań: od pytań, w których trzeba było wyjaśnić pojęcia do opisania w kilku zdaniach akcji wolontarystycznych. Na napisanie testu młodzież miała godzinę, jednakże część osób tradycyjnie oddawała test po około 25 minutach. Podczas trwania konkursu w drugiej sali koordynatorzy Klubów Wolontariatu ze wszystkich szkół dyskutowali o akcjach przeprowadzanych w szkołach Tradycyjnie pojawiły się nowe pomysły na akcje.
Wyniki konkursu WOW oraz wręczenie nagród tradycyjnie podczas konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza (5.12). W tym roku konferencja zorganizowana zostanie 2.12. w Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Skierniewicach.

Poniżej kilka zdjęć z konkursu:

dsc_8276 dsc_8280 dsc_8282 dsc_8284 dsc_8292 dsc_8296