Categories: Aktualności

Mobilny Punkt Informacyjny – Lipce Reymontowskie (Demo)

Nasz Mobilny Punkt Informacyjny dotarł do kolejnej gminy w dniu 25.10.2016. Tym razem dzięki uprzejmości kierownik Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Medicus, dr Barbary Szynkaruk- Furmańskiej, mogliśmy udzielać informacji mieszkańcom Lipiec Reymontowskich. Standardowo w ramach mobilnego punktu informowaliśmy o zasadach przyjmowania podopiecznych do Stowarzyszenia Hospicjum, można było zapoznać się z listą dostępnych w wypożyczalni sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych oraz o samych zasadach wypożyczania sprzętu.  Z naszego doświadczenia wiemy już, że wypożyczalnia jest jednym z najbardziej interesujących tematów podczas spotkań. Mówiliśmy również o chorobach, zdrowym trybie życia i profilaktyce.
Zawsze podczas naszych spotkań w powiecie pojawiają się nasze ulotki, breloczki ze Słoniem Szczęściarzem.
W samych Lipcach Reymontowskich z naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego skorzystało 21 osób.

Odwiedzamy Państwa gminy w ramach projektu realizowanego wspólnie ze Starostwem Powiatowym

w Skierniewicach pod tytułem: Promocja i ochrona zdrowia mieszkańców Powiatu Skierniewickiego: Hospicjum pracujemy, by pomagać innym.

gosia