Dzień otwarty dla Wolontariuszy (Demo)

Już w najbliższy piątek:  21.10.2016 siedziba Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej stoi otworem dla wszystkich tych, którzy chcieliby dołączyć do Klubu Wolontariusza oraz dla tych, którzy jeszcze się nad tym zastanawiają.  Podczas Dnia Otwartego dowiecie się jak wyglądają działania Klubu Wolontariusza i dlaczego warto być z nami. Opowiemy o akcjach, które przeprowadzamy. Nasi Wolontariusze, którzy już działają w Klubie opowiedzą o tworzeniu gazetki WolontPress, ponieważ to wydawnictwo powstaje tylko dzięki ich ciężkiej pracy. Będzie można zobaczyć filmiki oraz dużo zdjęć z różnych akcji Wolontariuszy. Nie zabraknie dobrej zabawy, uśmiechów
i poczęstunku. Dzień otwarty realizowany jest w ramach projektów: Propagowanie idei wolontariatu w szkołach
i mediach oraz organizowanie szkoleń dla wolontariuszy, który realizujemy we współpracy z Urzędem Miasta
oraz Promocja i ochrona zdrowia mieszkańców Powiatu Skierniewickiego: Hospicjum pracujemy, by pomagać innym.
Ten ostatni projekt realizujemy wspólnie  ze Starostwem Powiatowym w Skierniewicach.

Dzień Otwarty rozpoczynamy od godziny 12.00, zakończenie planowane jest na godzinę 16.00. Zapraszamy serdecznie delegacje ze szkół, jak również wszystkich zainteresowanych.

111

W ramach realizacji projektu Promocja i ochrona zdrowia mieszkańców Powiatu Skierniewickiego: Hospicjum pracujemy, by pomagać innym Wiceprezes Stowarzyszenia Hospicjum im. Anny Olszewskiej, Monika Zdzieszyńska wraz z młodzieżą z Klubu Wolontariatu odwiedziła Gimnazjum w Bolimowie. Na miejscu młodzież opowiadała dlaczego działają w Klubie Wolontariusza. Szczegóły znajdziecie tu:

http://www.gimbol.pl/

 

Zapisz

Zapisz