Categories: Aktualności

Wolontarystycznie i na „słodko” czyli jak firma E.WEDEL i jej pracownicy pomagają naszemu Hospicjum. (Demo)

W dniach 21 – 22 sierpnia w naszym Hospicjum pracownicy firmy E.WEDEL wolontarystycznie pomogli nam odmalować dwa pokoje: medyczny i wypożyczalnie, dodatkowo wyposażyli te dwa pomieszczenia w no

we meble. Pawle, Iwono, Grzegorzu, Pawle i Zbyszku jesteście WIELCY. Serdecznie dziękujemy.

gosia

Recent Posts

galeria zdjęć z naszego Pikniku Rodzinnego

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…

6 dni ago

Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska

Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…

2 tygodnie ago

informacja

3 tygodnie ago