Categories: Aktualności

Szpital w Skierniewicach przyjacielem Hospicjum (Demo)

4 marca 2015 roku Stowarzyszenie Hospicjum im. Anny Olszewskiej i Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach podpisali umowę partnerską o współpracy na rzecz ochrony i promocji zdrowia. Oficjalnie ogłosiliśmy to 7 marca na Rynku w Skierniewicach podczas akcja – „Zostaw 1% w Skierniewicach”. Panie Dyrektorze liczymy na owocną współpracę.

gosia

Recent Posts

galeria zdjęć z naszego Pikniku Rodzinnego

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zobaczcie fotorelację z Pikniku Rodzinnego! Nasz rodzinny piknik już za nami,…

6 dni ago

Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska

Serdecznie dziękujemy firmie VEKA Polska za przekazanie wspaniałych nagród w naszym konkursie "Dzieci kochają słonie,…

2 tygodnie ago

informacja

3 tygodnie ago